+420 602 272 405

... a ještě vám chceme říct pár důležitých informací na cestu, abychom se našli

Jsme na rohu Klimentské a Helmovy ulice

Rohový žlutý dům, vchod máme z vedlejší Helmovy ulice

Provozní doba

pondělí až čtvrtek 8.30-19.30 a pátek 8.30-16.00 hod., aktuálně na FACEBOOKU

Chcete i jindy?

na jiných časech a víkendech se můžeme domluvit, zavolejte nám 602 272 405

Parkoviště v okolí

ulice Klimentská, Stárkova, Těšnov, Nábřeží Ludvíka Svobody, Florenc

Od tramvaje

3 minuty od tramvaje č.3, 8, 14, 24 ze zastávky Bílá Labuť pokračujte Biskupskou ulicí

Z metra

5 minut od stanice metra B, C Florenc, vydejte se přes park pod magistrálou

Reference

Pro kurzy a koučování využívám přes 5 lět prostory v Klimentské. Jsem moc spokojená, pokud jde o vstřícnost, ochotu, ale i operativnost v řešení změn. Vítám poslední změny – nové prostory, které mění atmosféru kurzů za téměř domácké prostředí, kde se účastníci cítí velmi příjemně. Díky tomu se účastníci více otevřou, což přispívá i k lepším výsledkům k výuce i koučování. Mé speciální poděkování manažerce domu Míše.
ZdenkaEDUX - kurzy, tréninky a koučování
Spolupráce s Vámi mě celou dobu velmi těší a když se dostanu osobně k Vám do Klimentské, vždycky se tam cítím skvěle. Vaše služby jsou na vysoké profesionální úrovni a spojené s kvalitním a velice příjemným zázemím a vstřícností pracovníků společnosti, to zkrátka nemá chybu.
HanaLingua ERB - jazyková agentura
Už k vám jezdím pěkných pár let a pokaždé mě čeká úsměv, ochota, nějaké příjemné překvapení navíc a naprostá profesionalita – a to nejen směrem ke mně, ale také k mým klientům, se kterými se u vás potkávám. Díky a těším se na další roky fajnové společné cesty.
KateřinaAgentura Signum - Koučování, teambuilding a komunikační dovednosti
100% spokojenost, vždy ochotní a vysoce profesionální. Moc děkuji za možnost spolupráce.
VilémNavigo Point - vzdělávací společnost
Pořádat u Vás workshopy je pro mě vždy velkou radostí. Na mé požadavky reagujete prakticky obratem a k tomu vždy s úsměvem. :-). I nemožné je u vás v Klimentské možné :-). A co víc ... za velmi slušnou cenu. Co víc si přát? 😉
Ivanakoučka, kariérní poradkyně a HR konzultantka
Děkujeme centru Klimentská za výbornou organizaci pronájmu, rychlé jednání, příjemný a milý přístup a krásnou krbovou místnost, která předčila naše očekávání! 🙂 Všem vřele doporučujeme, strávili jsme zde příjemné večery v krásné atmosféře a těšíme se na další.
Vítek a Mínarežiséři a herci života
Proběhla první akce pro podnikatele v prostorách místnosti Krb a rozhodně to nebyla poslední. Děkuji za ochotné, milé a velmi profesionální jednání. Vše od A do Z proběhlo naprosto v pořádku, k naší velké spokojenosti. Děkuji za vše a těším se na spolupráci při dalším Fenoménu značky.
AlenaFenomém značky

V případě, že chcete u svých akcí použít naše fotografie místností, které tak označí místo konání vaší akce (konající se v našich prostorách), tak si, prosím, předem vyžádejte náš souhlas s použitím těchto fotografií. Kopírování nebo jakékoliv další šíření obsahu našeho webu je bez písemného souhlasu zakázáno.

Údaje, které nám poskytnete prostřednictvím rezervačního/kontaktního formuláře, uchováváme v souladu s GDPR a neposkytujeme je třetí osobě. Údaje, které zadáte, slouží pro plnění objednávky/smlouvy týkající se pronájmu školících místností/kanceláří a na to navazujících služeb. Vaše údaje dále nezpracováváme.

Kde nás najdete

PRONÁJEM KLIMENTSKÁ

Klimentská 1443/50

Praha 1 - 110 00

Provozovatelem je společnost Pronájem Klimentská s.r.o., IČ: 06095411.
Pronájmy kratší než 48 hodin zprostředkovává partnerská společnost Lingua Global s.r.o., IČ: 03497844.
Nejsme plátci DPH.

Kontakt

Telefon

+420602272405 - rezervace +420774456633 - recepce +420732706716 - eventy +420721412244 - catering

Email

rezervace@pronajemklimentska.cz recepce@pronajemklimentska.cz chcisezeptat@pronajemklimentska.cz velkeskoleni@pronajemklimentska.cz catering@pronajemklimentska.cz fakturace@pronajemklimentska.cz

Jsme na Facebooku