602 272 405

Během školení je třeba se posilnit!

Catering podle vašich představ

Nezáleží na tom, jestli k nám přijdete na hodinu nebo na celodenní kurz. Tak jako tak se vám postaráme o ten nejlepší catering. Jednotlivé varianty, které jsme pro vás připravili, spolu můžete libovolně kombinovat.

Včasná objednávka

Objednávku udělejte společně s rezervací místnosti. Pokud se velikost vaší akce vyvíjí, catering je možné objednat i později emailem. Abychom stihli ulovit ty nejlepší kousky, potřebujeme mít vaši objednávku minimálně 48 hodin před vaší akcí.

Servírování cateringu

Pro zájemce je možné využít vnitřní výdejní okénko v kuchyni v 1.patře, které je opatřeno plexisklem (pro kávu/čaj i catering). Lze využít pro místnosti Krb a Banán.

V tuto chvíli neplatí žádná omezení na švédské stoly apod., nicméně doporučujeme servírovat catering tzv. "na porce" přímo každému účastníkovi při usazení (jako v restauraci). Je ale na vás, jakou formu zvolíte. Formu servírování, prosím, hlaste předem při zasílání informací k vaší akci.

Catering servírujeme od 8.30 hod.

Catering a COVID-19

Aktuálně nabízíme také možnost objednat si balené vody - 0,33 l (neperlivá/jemně perlivá) a servírování cateringu po porcích obalených potravinářskou fólií.

Pro zájemce je připraveno k provozu výdejní okénko na dvorku (pro kávu/čaj i catering), jeho využití, prosím, hlaste předem při zasílání informací k vaší akci. Lze využít pro jakoukoliv místnost.

Snídaně

30 - 35 Kč/ks

Sladký catering

35 Kč/ks

Slaný catering

30 - 45 Kč/ks

Bezlepkový catering

40 - 55 Kč/ks

Veganský catering

40 - 55 Kč/ks

Ovocná mísa

100 - 200 Kč

Oběd u nás

od 50 Kč/ks

Oběd v okolí

zajistíme vám rezervaci

Pitný režim

voda, káva, čaj, džusy

Cenová nabídka

Do zprávy níže, prosím, co nejpřesněji specifikujte svoji poptávku. Během 2 pracovních dnů vám zašlu cenovou kalkulaci.

Nikola

Catering manager
+420 602 272 405 catering@pronajemklimentska.cz
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Pravidla zpracování a ochrany osobních údajů