602 272 405

Jak, proč, od kdy a s kým děláme to, co děláme

Začneme od začátku ...

Jaká je vlastně historie místa, kam vás zveme?

Protože na místě záleží! ... tak nejsme součástí openspace prosklené novostavby. Právě proto tady milujeme léta s "přírodní" klimatizací starého kamenného domu. Užíváme si v zázemí domu s historií a tradicí na Praze 1. A že staré domy mívají svá kouzla a tajemství? I ten náš to tak má. Podělíme se s vámi o to, JAKÁ, dnes, když nám bylo už 10 let.

Něco pro historiky: Historii domu z Klimentské 50 krásně vystihuje kniha Pavla Novotného, Petrská čtvrť - dům od domu, celou jsme ji neopsali, ale kousek je tady: "Současný pozdně klasicistní dvoupatrový dům vznikl přestavbou klasicistního domu z konce 18.století majitelem parního mlýna ve Josefem Stárkou v letech 1862-1864 ... větší část objektu zabírala obchodní prostory související s parním mlýnem. Na konci 19. století dům do ulice vlastnil městský inženýr Antonín Halla. Nárožní pozdně klasicistní budova má dvě křídla s pavlačí se schodištěm ze dvora a jednopatrovým, patrně mladším přístavkem ve dvoře. Vjezd do objektu je z ulice Klimentské, jeden přímo z nároží a další s původními tepanými železnými dveřmi z Helmovy ulice. Před válkou dům vlastnil obchodník Nathan Klein. Mezi válkami v objektu sídlilo jednatelství Carl a Leo Weizsaecker a velkoobchod s koloniálním zbožím Josef Fallada. Roku 1948 byla v domě znárodněna firma J.F.Wolf a později celý dům. Po restituci v 90. letech došlo k několika změnám majitelů. V roce 2000 již současný majitel Ing. Gustav Mistrík provedl půdní vestavby. Po povodních 2002 byl celý objekt rekonstruován a modernizován pro komerční účely."

Takže když si to trošku shrneme: parní mlýn, kdysi tradiční koloniál, romantická pavlač, starobylé železné dveře se lvími hlavami (no vážně ... jsou tu dodnes ... přijďte se podívat!), pak bezohledná stoletá voda roku 2002 a po ní znovu, skoro jako od základů, objevování ztracených zákoutí během návratů k původním vizím... A my ještě dodáváme, že v Klimentské 50 sídlila v minulosti například první internetová lékarna v České republice  a dnes tady můžete potkat první "živé" roboty. Aktuálně je v domě nebytová a bytová část. Přízemí a první patro okupujeme my společně s vámi v našem vzdělávacím centru a v dalších patrech máme kanceláře a apartmány k pronájmu.

Chtěli jsme vytvořit místo, kde vás to

bude bavit a kam se budete rádi vracet.

Náš první zákazník přišel na konci léta 2011 a je s námi dodnes. Od té doby skupina lektorů, koučů a vzdělávacích společností, kteří u nás školí a pracují, šplhá k šesti stovkám.

Jsme tu pro vás

a jsme rádi, že vaše akce mají úspěch!

Možná se ptáte, proč to děláme? Protože vzdělávání a seberealizaci milujeme! Tvoříme příjemné zázemí pro vaše akce a klienty. Chceme tak dát lidem něco potřebného. Krásné je zažívat ten pokrok, tu velikou radost vašich klientů z toho, jak se učí, jak je podporujete, jak je rozvíjíte, jak jim předáváte to, co umíte nejlépe. A na to všechno potřebujete prostor! A jsme rádi, že můžeme jít svou flexibilní cestou. Naše cesta se mění podle toho, kdo z vás s námi po ní jde. A tak rosteme a rosteme 🙂
MíšaFounder & Director
Když tu zrovna není Míša, tak jsem tu já! A to je záruka toho, že všechno pořád šlape, jak má! Stát se recepční byl můj dětský sen... Jsem ráda, že se mi konečně splnil! Být neustále v kontaktu s lidmi a pomáhat jim, je to, co mě baví.
NikčaCatering manager & Receptionist
Na práci recepční se mi líbí, že každý den potkávám nové lidi, kterým můžu být nápomocná. I proto jsem se po třech letech na tuto pozici ráda vrátila.
TerkaEvent manager & Receptionist
Ráda se učím novým věcem, je to můj způsob seberealizace. Pronájem Klimentská je místo s příjemnou atmosférou, které tuto možnost nabízí, a proto doufám, že se zde spolu potkáme.
NatyReceptionist
Pronájem Klimentská nabízí jedinečné prostory pro jedinečné klienty. Rád vás zde provedu a pomohu vám s čímkoliv bude potřeba.
OndraReceptionist
Práce v Pronájem Klimentská mě velmi baví, a proto se ráda postarám o to, aby se zde každý cítil dobře.
KláraReceptionist
Na Pronájem Klimentská mě jako první upoutala klidná a přátelská atmosféra. Ráda Vám s čímkoli pomůžu a zajistím to, abyste domů odcházeli se stejným dojmem.
MarkétReceptionist
Jsem sova, takže ožívám každý večer. A proto vám odpovím na rezervaci nebo dotazy i později večer, kdy jsou už holky z recepce doma.
DanielaVirtual assistent

Chceš se k nám přidat?

Nech nám zprávu, připiš, co by Tě u nás bavilo a my se Ti ozveme.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Pravidla zpracování a ochrany osobních údajů