Trocha sentimentu v příběhu o tom jak, proč, od kdy a s kým děláme to, co děláme

Potřebujeme se s vámi spojit nejen na mentální a rozumové úrovni, ale také na emoční a vztahové úrovni, potřebujeme říct, kdo jsme, čemu věříme, jaké jsou naše vize, názory a myšlenky. Těšíme se na vaše příběhy, které rádi tvoříme s vámi!

Začneme od začátku. Jaká je vlastně historie místa, kam vás zveme?

Protože na místě záleží! Nejsme součástí openspace prosklené novostavby. Právě proto tady milujeme léta s "přírodní" klimatizací starého kamenného domu. Užíváme si v zázemí domu s historií a tradicí na Praze 1. A že staré domy mívají svá kouzla a tajemství? I ten náš to tak má. Podělíme se s vámi o to, JAKÁ, dnes, když nám je už 6 LET.

Něco pro historiky: Historii domu z Klimentské 50 krásně vystihuje kniha Pavla Novotného, Petrská čtvrť - dům od domu: "Současný pozdně klasicistní dvoupatrový dům vznikl přestavbou klasicistního domu z konce 18.století majitelem parního mlýna ve vnitrobloku Josefem Stárkou v letech 1862-1864 ... větší část objektu zabírala skladiště a obchodní prostory související s parním mlýnem. Na konci 19. století dům do ulice vlastnil městský inženýr Antonín Halla. Nárožní pozdně klasicistní budova má dvě křídla s pavlačí se schodištěm ze dvora a jednopatrovým, patrně mladším přístavkem ve dvoře. Vjezd do objektu je z ulice Klimentské, jeden přímo z nároží a další s původními tepanými železnými dveřmi z Helmovy ulice. Před válkou dům vlastnil obchodník Nathan Klein. Mezi válkami v objektu sídlilo jednatelství Carl a Leo Weizsaecker a velkoobchod s koloniálním zbožím Josef Fallada. Roku 1948 byla v domě znárodněna firma J.F.Wolf a později celý dům. Po restituci v 90. letech došlo k několika změnám majitelů. V roce 2000 již současný majitel Ing. Gustav Mistrík provedl půdní vestavby. Po povodních 2002 byl celý objekt rekonstruován a modernizován pro komerční účely."

Takže když si to trošku shrneme: parní mlýn, kdysi tradiční koloniál, romantická pavlač, starobylé železné dveře se lvími hlavami (no vážně ... přijďte se podívat!), pak bezohledná stoletá voda roku 2002 a po ní znovu, skoro jako od základů, objevování ztracených zákoutí během návratů k původním vizím... A my ještě dodáváme, že v Klimentské 50 sídlila v minulosti například první internetová lékarna v České republice  a dnes tady můžete potkat první "živé" roboty. Aktuálně je v domě nebytová a bytová část. Přízemí a první patro okupujeme my společně s vámi v našem vzdělávacím centru a v dalších patrech máme kanceláře a apartmány k pronájmu.

Náš první zákazník přišel na konci léta 2011 a je s námi dodnes. Od té doby se skupina lektorů, koučů a vzdělávacích společností, kteří u nás školí a pracují, vyšplhala přes dvě stovky ;-)

Chtěli jsme vytvořit místo, kde vás to bude bavit a kam se budou vaši klienti rádi vracet.

Míša
Míša
Founder & Director

Protože vzdělávání a seberealizaci milujeme.

Možná se ptáte, proč to děláme? Tvoříme příjemné zázemí pro vaše akce a klienty. Chceme tak dát lidem něco potřebného. Naší potřebou je vidět svět krásnější. Krásné je zažívat ten pokrok, tu velikou radost vašich klientů z toho, jak se učí, jak je podporujete, jak je rozvíjíte, jak jim předáváte to, co umíte nejlépe. A na to všechno potřebujete prostor!

Jsme rádi, že můžeme jít svou flexibilní cestou. Naše cesta se mění podle toho, kdo z vás s námi po ní jde. Vy, kteří s námi brzy oslavíte našich šest let, to víte. Těší nás, že můžeme dávat lidem prostor. A prostě proto děláme náš pronájem prostor! Přijďte mezi nás – člověk se naučí nejvíce svojí zvídavostí.

Jsme rádi, že vaše akce mají úspěch.

Nikča
Nikča
Reception manager

"Stát se recepční byl můj dětský sen... Jsem ráda, že se mi konečně splnil! Být neustále v kontaktu s lidmi a pomáhat jim, je to, co mě baví."

Týna
Týna
Receptionist

"Ráda jsem v centru dění. Proto mi dělá radost, že i já jsem součástí skvělého týmu, a mohu tak reprezentovat toto místo, které děláme pro vás".

Eliška
Eliška
Receptionist

Když recepce funguje tak, jak má, je den hned o něco příjemnější. A já jsem proto ráda, že jsem součástí týmu, díky kterému můžete mít o starost méně.

Kačka
Kačka
Receptionist

"...."

Aneta
Aneta
Receptionist

"..."

Eva
Eva
Catering guru

"Jídlo je bezvadná věc a je potřeba si ho náležitě užít. Naučím vás tedy jíst tak, abyste byli zdraví, aktivní, ale zároveň jste nehladověli. Na vaše akce vám připravím BRAIN FOOD svačinky."

Daniela
Daniela
Virtual assistent

"Jsem sova, takže ožívám každý večer. A proto vám odpovím na rezervaci nebo dotazy i později večer, kdy jsou už holky z recepce doma."

Chceš se k nám přidat?