Naše společná pravidla

Informace k pronájmu, podmínky a provozní řád

Sem jsme sepsali to, co je vůbec nejdůležitější. Jsou to potřebné informace k pronájmu místností o tom, jak to u nás chodí, z čeho můžete vybírat a také co je potřeba dodržovat, abychom byli spokojeni úplně všichni - my i vy 🙂

Hodinové pronájmy

Počítáme vždy první celou hodinu a dál po 15-ti minutách. Mezi jednotlivými rezervacemi necháme volný prostor 15 minut, pokud potřebujete přijít dříve nebo odejít později, dejte nám předem vědět. Vaši rezervaci můžete zrušit do 24 pracovních hodin před rezervovaným termínem bez storno poplatku, při zrušení v kratším čase platíte celou vaši rezervaci.

Půldenní pronájmy

Pro skupiny jsme zavedli také půldenní sazbu, která platí pro akce, které trvají 3 až 4 hodiny. Po překročení čtvrté hodiny vám bude připočítána odpovídající hodinová sazba. Akce, které trvají déle než 4 hodiny jsou zpoplatněny denní sazbou. Pokud pro svoji akci potřebujete specifický čas (např. 6 hodin) můžete předem požádat o kalkulaci. U již uskutečněných akcí vám zpětně s cenou nemůžeme vyjít vstříc. Vaši rezervaci můžete zrušit do 2 pracovních dní před rezervovaným termínem.

Informace k ceníku

Ceny o víkendu, ve večerních hodinách a při jiném než standardním uspořádání místnosti se mohou lišit. Stáhněte si kompletní ceník nebo si napište o cenovou kalkulaci. Cena jakékoliv místnosti po 20.hodině v pondělí až čtvrtek a po 18.hodině v pátek je 300 Kč/hodina. 

Provozní řád školících místností

Kompletní provozní řád pronájmu školících místností si můžete podrobně pročíst o kousek níže. V místnostech se všichni chováme s tím vědomím, že místnosti nejsou pouze na jedno použití, ale do místnosti po nás půjde někdo další. Ty nejdůležitější body z provozního řádu visí v každé místnosti.
Provozní řád

Celodenní pronájmy

Skupinové akce jsou zpoplatněny denní sazbou, která zahrnuje 4 a vice hodin a současně maximálně 9 hodin pronájmu. Pokud na kurz potřebujete delší čas, dejte nám dopředu vědět. Pak take cena bude jiná. Po uplynutí deváté hodiny vám bude účtována kromě denní sazby ještě cena odpovídající hodinové sazbě a době využití nad rámec devíti hodin Mezi dennímu a večerními rezervacemi necháváme volný prostor 30 minut, pokud potřebujete odejít později po skončení kurzu, je potřeba dát předem vědět. Vaši rezervaci můžete zrušit do 2 pracovních dní před rezervovaným termínem bez storno poplatku, při zrušení v kratším čase platíte celou vaši rezervaci.

Rezervace

Viditelnou obsazenost každé místnosti a jednoduchý formulář pro rezervaci vašeho termínu najdete v záložce u konkrétní místnosti. Po rezervaci místnosti od nás čekejte ještě email s potvrzením rezervace. Když budete potřebovat svoji rezervaci změnit, dejte nám to vědět co nejdříve. Jsou totiž situace, na které se vztahují storno poplatky. Rezervace místností přijímáme pouze písemně, nikoliv telefonicky nebo osobně. Je to proto, abychom předešli případné chybě v komunikaci.

Režim pronájmu PROFI A STANDARD

Režim standard znamená, že v rámci pronájmu můžete využít pro sebe a své účastníky vodu v karafách a u celodenních pronájmů blok na flipchart (10 listů). 
Režim profi znamená, že v rámci pronájmu můžete využít pro sebe a své účastníky vodu v karafách, kávu a čaj (různé druhy) a to v neomezeném množství a u celodenních pronájmů blok na flipchart (20 listů). Pro menší skupiny funguje režim profi jako individuální obsluha v kavárně a pro větší skupiny formou konviček.

Catering

Pokud jste si objednali Brain food catering od Evy Goldmannové, bude vám tento catering fakturovat přímo ona. Objednávky na catering ale můžete posílat nám společně s vaší rezrevací termínu a my už si s tím poradíme.