Naše společná pravidla

Hodinové pronájmy

Počítáme vždy první celou hodinu a dál po 15-ti minutách. Mezi jednotlivými rezervacemi necháme volný prostor 15 minut, pokud potřebujete přijít dříve nebo odejít později, dejte nám předem vědět. Vaši rezervaci můžete zrušit do 24 pracovních hodin před rezervovaným termínem bez storno poplatku, při zrušení v kratším čase platíte celou vaši rezervaci.

Celodenní pronájmy

Skupinové akce jsou zpoplatněny denní sazbou, která zahrnuje 4 a více hodin a současně maximálně 9 hodin pronájmu. Pokud na kurz potřebujete delší čas, dejte nám dopředu vědět. Po uplynutí deváté hodiny Vám bude účtována kromě denní sazby ještě cena odpovídající hodinové sazbě a době využití v místnosti nad rámec devíti hodin. Mezi denními a večerními rezervacemi necháváme volný prostor 30 minut, pokud potřebujete odejít později po skončení kurzu, dejte nám předem vědět.

Nově jsme pro skupinové akce zařadili take půldenní sazbu, která zahrnuje 3 až 4 hodiny pronájmu. Po uplynutí čtvrté hodiny Vám bude účtována celá denní sazba. Pokud na kurz potřebujete jiný speciální čas (například 5 hodin), dejte nám dopředu vědět. Zpětně vám nemůžeme vyhovět. 

Vaši rezervaci můžete zrušit do 2 pracovních dní před rezervovaným termínem bez storno poplatku, při zrušení v kratším čase platíte celou vaši rezervaci.

Rezervace

Viditelnou obsazenost každé místnosti a jednoduchý formulář pro rezervaci vašeho termínu najdete v záložce přímo u konkrétní místnosti. Po rezervaci místnosti od nás čekejte ještě email s potvrzením rezervace. Jestli se chcete na něco zeptat, zavolejte recepčním. Chápeme, že život je někdy plný nečekanných změn. Když budete potřebovat svoji rezervaci změnit, dejte nám to prosím vědět co nejdříve. Jsou totiž určité situace, na které se vztahují storno poplatky a ty najdete v textu o kousek výš. Rezervace místností přijímáme pouze písemně, nikoliv telefonicky. Je to proto, abychom předešli případné chybě v komunikaci.

Informace k ceníku

Ceny pronájmu jsou uvedeny u jednotlivých místností. Kapacita a cena místnosti závisí na typech uspořádání, které jednotlivé místnosti nabízí. Cena pronájmu jakékoliv místnosti po 20.hodině je 250 - 300 Kč/hodina v závislosti na tom, jestli jde o skupinovou nebo individuální akci (výjma pátku, kdy tato cena platí už od 18.hodiny a výjma víkendu, kdy hodinová cena pronájmu je 300 Kč). Základní uspořádání každé místnosti je sezení u stolů s počtem židlí, který odpovídá kapacitě místnosti.  V případě, že chcete na vaši akci v Krbu nebo Kokosu vystěhovat z místnosti stoly nebo další vybavení, může to mít vliv na cenu - podrobně viz. kompletní ceník pronájmu. Ceny pronájmu o víkendu jsou odlišné od cen pronájmu v pracovním týdnu - viz. kompletní ceník. Podrobný ceník pronájmu místností najdete ke stažení zde. Nejsme plátci DPH.

Režim pronájmu STANDARD a PROFI

Režim standard znamená, že v rámci pronájmu můžete využít pro sebe a své účastníky vodu v karafách a u celodenních pronájmů blok na flipchart (10 listů). Režim profi znamená, že v rámci pronájmu můžete využít pro sebe a své účastníky vodu v karafách, kávu a čaj (různé druhy) a to v neomezeném množství a u celodenních pronájmů blok na flipchart (20 listů). Káva a čaj jsou pro skupiny podávány v konvičkách. Díky těmto dvěma režimům ještě před začátkem vaší akce přesně víte, kolik u nás zaplatíte. Neomezená konzumace nápojů a využití bloků na flipchart se vztahuje pouze na využití v místě v rámci pronájmu. Domů vám to s sebou nedáme ;-).

Catering

Pro catering je naším partnerem Eva Goldmannová. V případě, že jste si vybrali její BRAIN FOOD catering, bude vám tento catering fakturován přímo ona. Objednávky na catering ale můžete posílat nám společně s vaší rezervací termínu a my už si s tím poradíme.

Provozní řád školících místností

Kompletní provozní řád pronájmu školících místností si můžete podrobně pročíst o kousek níže. V místnostech se všichni chováme s tím vědomím, že místnosti nejsou pouze na jedno použití, ale do místnosti po nás půjde někdo další. Ty nejdůležitější body z provozního řádu visí v každé místnosti.

Souhlas s použitím našich fotografií

Ne, opravdu nechceme vidět naše fotky na vašich webech, když nevyužíváte náš pronájem. V případě, že chcete u svých akcí použít naše fotografie místností, které tak označí místo konání vaší akce (konající se v našich prostorách), tak si, prosím, předem vyžádejte náš souhlas s použitím těchto fotografií. Pokud s tímto budeme souhlasit, tak to bude v případě uvedení našeho webu jako zdroje fotografií. Kopírování nebo jakékoliv další šíření obsahu našeho webu je bez písemného souhlasu zakázáno.