Na této stránce se dozvíte všechno, co k pronájmu potřebujete vědět.

Plánujete nějakou akci? Ozvěte se nám a naplánujeme ji společně. Už máme nějaké ty zkušenosti a rádi vám něco půjčíme nebo s něčím poradíme. Bude-li to v našich silách a možnostech, rádi se také nadchneme pro vaše nové nápady i netypická přání. Jsme místem, kde můžete trávit svůj pracovní čas a pořádat různé typy akcí ... jazykové kurzy, přednášky, inspirativní a relaxační večery i firemní akce nebo schůzky s klienty. 

6 místností k pronájmu

přízemí: Mango, Oliva, Citrón, Losos 1.patro: Krb, Kokos

Služby zdarma

wifi, projektor/LCD TV, přehrávač CD/USB, flipchart, služby recepce

Doplňkové služby

catering, tisk, kopie, sken, vazba a laminace dokumentů, parkoviště v okolí

Poskytujeme organizační a technickou podporu. Sdílíme vaše akce.

Klikněte na místnost, která se vám líbí, a dostanete se na kalendář, fotogalerii, cenu a rezervační formulář.

IMG_1983s

Citrón

Kapacita místnosti je až 6 osob. Místnost se hodí na pracovní schůzky, pro menší skupinové akce nebo je oblíbená mezi kouči.
IMG_0397

Avokádo

Kapacita místnosti jsou 4 osoby. Místnost se hodí na pracovní schůzky, individuální konzultace nebo je oblíbená mezi kouči.
IMG_0423

Banán

Kapacita místnosti je až 20 osob. Místnost má variabilní uspořádání buď se stoly, divadlo a nebo kruh. V blízkosti místnosti je cateringový bar.
IMG_4147_1500px

Losos

Kapacita místnosti je až 10 osob. Místnost se hodí na pracovní jednání, pro střední skupinové akce a je oblíbená jako jazyková učebna.
IMG_3990_1500px

Kokos

Kapacita místnosti je až 15 osob. Místnost má variabilní uspořádání buď se stoly, jako škola, divadlo a nebo kruh. Součástí je i kuchyňka.
IMG_8403

Mango

Kapacita místnosti je až 6 osob. Místnost se hodí na pracovní schůzky, pro menší skupinové akce nebo je oblíbená mezi kouči.
IMG_4114_1500px

Oliva

Kapacita místnosti je až 10 osob. Díky širokému stolu je místnost využívaná na kurzy s PC, pro střední skupinové akce nebo jako jazyková učebna.
pronajem klimentska krb

Krb

Kapacita místnosti je až 20 osob. Místnost má variabilní uspořádání buď se stoly, divadlo a nebo kruh. Součástí je i rohová pohovka a plně funkční krb.

.

Co je dobré ještě vědět ...

ceník ke stažení

naše společná pravidla (provozní řád a storno podmínky)

FAQ

Co když nevyužiji celý čas rezervace místnosti?

To je určitě škoda, protože Vám musíme celý rezervovaný čas bohužel počítat. Místnost byla po dobu Vaší rezervace blokována ostatním zájemcům, kteří ji nemohli využít. Proto zvažte, jestli v místnosti nechcete zůstat celý čas a udělat si třeba ještě nějakou práci na zítra.

Je zapůjčení promítací techniky zpoplatněno?

Použití projektoru nebo televize v rezervované místnosti je zdarma.

Jaké konektory pro připojení má projektor a televize?

Projektory mají standardní konektor VGA. Televize mají konektor VGA a HDMI. Televize má také připojení USB. Potřebujete-li pro připojení svého zařízení jiné než tyto uvedené standardní konektory, je potřeba, abyste si zajistili vlastní redukce pro svá zařízení k připojení televize nebo projektoru.

Jaká je platnost ceníku?

Platnost ceníku je vždy od data vystavení do data, kdy přijde chvíle, že je potřeba něco změnit. Ale to je život. Nikdy ale neměníme celý ceník a změnu děláme maximálně 1x ročně. Každopádně plánovanou změnu oznamujeme vždy s měsíčním předstihem. Pokud si nejste jisti cenou, můžete si ji kdykoliv ověřit u recepční, která Vám kalkukaci Vaší rezervace zašle do emailu.

Jak zaplatím?

Platba probíhá bankovním převodem na základě vystavené faktury po termínu konání akce. Fakturu Vám zašleme emailem do pár dní po uskutečněné akci. Máte-li v měsíci více akcí, dostanete fakturu za celý měsíc (chcete-li to jinak, dejte vědět). Do 31.12.2017 je možné ještě ve výjimečných případech zaplatit na místě hotově. V takovém případě je potřeba mít přesnou hotovost (recepce vrací pouze drobné částky). Platební karty nepříjmáme a přijímat nebudeme. Nejsme plátci DPH.

Jak zaplatím za objednaný catering?

Za catering Vám pošle fakturu přímo dodavatel – Eva Goldmannová a catering platíte přímo ji. Proto také vešketé dotazy, prosím, směřujte přímo na ni.

Mohu si zajistit vlastní catering?

Není problém! Můžete, jen nás, prosím, dopředu informujte, zda budete potřebovat nějakou součinnost nebo minimálně zápůjčku nádobí.

Co je to individuální akce?

To je u nás akce, kde je lektor a maximálně 2 účastníci, takže dohromady 3 lidi.

Zaplatím každou započatou hodinu?

U nás ne. Čas počítáme po 15-ti minutách.

Kde mohu já a moje návštěvy zaparkovat?

Informace o parkování nebo nejlepší spojení MHD najdete v záložce kontakt.

Jak bude rezervovaná místnost při mém příchodu připravena?

Každá místnost je připravena tak, jak je popsáno v záložce u dané místnosti – viz. standardní vybavení místnosti (pozor – náš fotograf rád fotí, takže ve fotogalerii mohou být zobrazeny různé varianty, ne jen standardní). Máte-li jiné přání, rádi se mu budeme věnovat, ale je potřeba, abyste se s recepcí domluvili dopředu, protože vzhledem k zajištění hladkého provozu celého centra není možné úpravy mimo standardní vybavení místností řešit až na místě. Současně očekáváme, že po skončení vaší akce bude místnost ve stejném stavu, jako byla na počátku. Do místnosti vám vždy připravíme karafu s vodou.

Jaké informace ode mě před akcí potřebujete?

Čím více nám toho s předstihem prozradíte, tím více budou všichni spokojeni! Zajímá nás hlavně počet osob, název akce, jméno lektora, využití promítací techniky, volba režimu standard/profi, objednávka cateringu, rozložení místnosti, čas Vašeho příchodu a orientační čas plánovaných přestávek. Nevyplníte-li tyto informace do rezervačního formuláře, ozveme se Vám z recepce pár dní před akcí s těmito dotazy. V případě, že nám neposkytnete bližší informace o akci, nemůžeme pak zaručit rychlost a kvalitu služeb.

Poskytujete množstevní slevy z pronájmu?

Jsme rádi, když jste u nás co nejvíce! Slevy z pronájmu poskytujeme při měsíční útratě bez cateringu 10.000 Kč a více.

Jsou v okolí nějaké restaurace, kam je dobré zajít na oběd?

Je jich tady spousta! Informace o nich najdete v záložce o cateringu. Uvádíme tam pouze restaurace, které můžeme doporučit, a ve kterých je reálné dodržet hodinovou pauzu na oběd.

Co když v průběhu akce zjistím, že mi nestačí rezervovaný čas v místnosti?

V takovém případě zajděte co nejdříve za recepční, aby bylo možné situaci řešit. Pokud je místnost dále volná, budete v ní pravděpodobně moci zůstat. Také je možné, že bude třeba volná jiná místnost. Někdy se ale děje, že máme úlně plno a pak je potřeba, aby Vaše akce skončila na čas a alespoň budete mít zkušenost na příště, kolik času na Vaši akci potřebujete.

Okolnosti dne mě k Vám zavedli dříve, než mám rezervovanou místnost. Můžu u vás někde počkat?

Určitě! Počkat můžete buď v křesílkách na recepci a nebo na sedačkách v levé časti od recepce.
0kg
zrnkové kávy spotřebujeme každý měsíc
0x
za den použijete rezervační formulář pro místnost
0x
denně s radostí odpovídáme na vaše telefonické dotazy
0ks
toastů průměrně sníte za jeden den