... a ještě vám chceme říct pár důležitých informací na cestu, abychom se našli

Jsme na rohu Klimentské a Helmovy ulice a vchod máme z vedlejší Helmovy ulice.

Provozní doba

pondělí až čtvrtek 8.30-19.30 a pátek 8.30-14.30 hod., aktuálně na FACEBOOKU

Chcete i jindy?

na jiných časech a víkendech se můžeme domluvit, zavolejte nám 602 272 405

Parkoviště v okolí

ulice Klimentská, Stárkova, Těšnov, Nábřeží Ludvíka Svobody, Florenc

Od tramvaje

3 minuty od tramvaje č.3, 8, 14, 24 ze zastávky Bílá Labuť pokračujte Biskupskou ulicí

Z metra

5 minut od zastávky metra B, C Florenc, vydejte se přes park pod magistrálou

A koho bychom vám ještě doporučili?

Chcete školit v přírodě?

Hledáte pro svoji akci, teambuilding, firemní výjezd či školení zázemí mimo Prahu ... hezky někde v přírodě? Máme pro vás skvělý tip a to i ubytováním na Vysočině u Moniky Nevolové!

Více informací →

Oční gymnastika

Proč? Protože s únavou bojujeme všichni! Marlena Vítková je dlouholetou lektorkou kurzů o tom, jak se vyhnout zrakové únavě a mít jiskru v oku. Ve vybrané dny u nás!

Více informací →

Thajské masáže

Mít tradiční thajské masáže jen 30 kroků od nás je super výhoda. Spojte užitečné s příjemným a dopřejte si masáž cestou ze školení. Za nás vyhrává čokoládová masáž!!

Více informací →

Zdenčin pokec

Díky oblíbené formě podcastu je u nás v éteru Zdenka se svým Zdenčiným pokecem se spoustou zajímavých lidí. Podcasty plné inspirujících příběhů pro zpříjemnění času, který u nás trávíte.

Více informací →

Výchova robota

Že doba robotů, umělé inteligence a internetu věcí přichází je už jisté. Tak proč nebýt u toho hned na začátku ... vždyť začátky jsou přeci krásné a nezapomenutelné! A taky inspirující ;-)

Více informací →

Naše reference

Pro kurzy a koučování využívám přes 4 roky prostory v Klimentské. Jsem moc spokojená, pokud jde o vstřícnost, ochotu, ale i operativnost v řešení změn. Vítám poslední změny – nové prostory, které mění atmosféru kurzů za téměř domácké prostředí, kde se účastníci cítí velmi příjemně. Díky tomu se účastníci více otevřou, což přispívá i k lepším výsledkům k výuce i koučování. Mé speciální poděkování manažerce domu sl. Šlégrové.

Zdena TomaidesováEDUX - kurzy, tréninky a koučování

Spolupráce s Vámi mě celou dobu velmi těší a když se dostanu osobně k Vám do Klimentské, vždycky se tam cítím skvěle. Vaše služby jsou na vysoké profesionální úrovni a spojené s kvalitním a velice příjemným zázemím a vstřícností pracovníků společnosti, to zkrátka nemá chybu.

Hana ErbenováLingua ERB - jazyková agentura

Už k vám jezdím pěkných pár let a pokaždé mě čeká úsměv, ochota, nějaké příjemné překvapení navíc a naprostá profesionalita – a to nejen směrem ke mně, ale také k mým klientům, se kterými se u vás potkávám. Díky a těším se na další roky fajnové společné cesty.

Kateřina KryllováAgentura Signum - Koučování, teambuilding a komunikační dovednosti

100% spokojenost, vždy ochotní a vysoce profesionální. Moc děkuji za možnost spolupráce.

Vilém UrbanNavigo Point - vzdělávací společnost

Pořádat u Vás workshopy je pro mě vždy velkou radostí. Na mé požadavky reagujete prakticky obratem a k tomu vždy s úsměvem. :-). I nemožné je u vás v Klimentské možné :-). A co víc ... za velmi slušnou cenu. Co víc si přát? ;-)

Ivana Štěrbovákoučka, kariérní poradkyně a HR konzultantka

Pronájem Klimentská je absolutní špička v pronájmech. Vždy se mohu spolehnout na profesionalitu, rychlost, ochotu, vstřícnost, moderní vybavení a milý úsměv. Nemám proto důvod hledat ke svým kurzům jiné místo.

Marlena Vítkoválektorka kurzů rychločtení, efektivního učení a oční gymnastiky

Děkujeme centru Klimentská za výbornou organizaci pronájmu, rychlé jednání, příjemný a milý přístup a krásnou krbovou místnost, která předčila naše očekávání! :-) Všem vřele doporučujeme, strávili jsme zde příjemné večery v krásné atmosféře a těšíme se na další.

Vítek a Mína - Štastní lidérežiséři a herci života

Proběhla první akce pro podnikatele v prostorách místnosti Krb a rozhodně to nebyla poslední. Děkuji za ochotné, milé a velmi profesionální jednání. Vše od A do Z proběhlo naprosto v pořádku, k naší velké spokojenosti. Děkuji za vše a těším se na spolupráci při dalším Fenoménu značky.

Alena RatajováFenomém značky

V případě, že chcete u svých akcí použít naše fotografie místností, které tak označí místo konání vaší akce (konající se v našich prostorách), tak si, prosím, předem vyžádejte náš souhlas s použitím těchto fotografií. Kopírování nebo jakékoliv další šíření obsahu našeho webu je bez písemného souhlasu zakázáno.

Kde nás najdete

PRONÁJEM KLIMENTSKÁ

Klimentská 1443/50

Praha 1 - 110 00

provozovatelem je společnost Pronájem Klimentská s.r.o., IČ: 06095411

Kontakt

Telefon

+420602272405 +420774456633 +420224818424

Email

recepce@metisconsult.com rezervace@metisconsult.com

Jsme na Facebooku