Doplňkové služby

Objevte služby, díky kterým získáte ještě více výhod

... a pokud vás napadne ještě jiná služba, o kterou byste měli zájem, tak si o ni napište a my se rádi podíváme, co bychom pro vás mohli udělat.

Asistentka k zapůjčení

Asistentka lektora je příjemnou podporou celé Vaší akce! Je na místě dříve než Vy, aby na vše dohlédla a připravila. Vyřídí běžnou administrativní agendu jako je docházka účastníků, příprava materiálů, zpětná vazba apod. Pomůže s obsluhou projekční techniky. Zaznamená během kurzu podněty od účastníků, zajistí vše potřebné, chybějící … Dohlédne na harmonogram akce. 

Doprovodná asistentka lektora nebo přednášejícího je profesionálně vyškolena tak, že mezi účastníky vzbuzuje dojem, že je standardní součástí Vašeho týmu.

Zobrazit ceník
Poptat službu nebo kalkulaci
Poptat službu nebo kalkulaci

Výukové materiály

Nestíháte? Vyšplouchli Vás v tiskárně? Rádi Vám pomůžeme s přípravou a kompletací výukových materiálů pro Vaše školení. Služby, které jsou k dispozici bez nutnosti předchozího objednání kdykoliv na recepci, jsou – tisk (černobílý, barevný), kopírování (černobílé, barevné) a skenování. Služby, které je třeba objednat s předstihem (2 dny) – kroužková nebo kovová vazba (formát A5, A4), termovazba (formát A4), laminace dokumentů (formát A5, A4).

Materiály ke zpracování přijímáme ve formátu PDF.

Zobrazit ceník

Propagace

Chceme, aby Váš kurz byl plný spokojených účastníků. Proto Vám můžeme pomoci s propagací Vaší akce. Rádi Vaši akci zveřejníme u nás na webu.  Vypisujete-li Vaši akci na Facebooku v událostech, můžeme ji sdílet na našem profilu. Vaše vizitky a propagační materiály rádi pověsíme na nástěnky v průchozích prostorách. Můžeme Vám zaslat i pár tipů, kde se dají školení a akce bezplatně inzerovat.

Tato služba je pro všechny naše zákazníky ZDARMA 😉 

Poptat službu nebo kalkulaci
Poptat službu nebo kalkulaci

Fotograf

Dobré fotky na webu nebo ve výukových materiálech – to je určitý základ úspěšnosti! Už dost neostrých anebo stažených fotek z photoshopů. Sami si na fotky potrpíme, a tak Vám můžeme fotografa doporučit. Díky tomu, že už se s Martinem nějaký ten pátek známe, přinášíme Vám i vstřícnou cenu.

Portrétové fotky na web – focení může probíhat ve školicí místnosti nebo na Vámi vybraném místě, lze domluvit i focení v ateliéru

Fotky ze školení přímo ve školicí místnosti 

Zobrazit ceník

Workshopy pro lektory

Připravujeme sérii workshopů na podporu a rozvoj pozice a práce lektorů a přednášejících. Naučíte se jako lektor spoustu vychytávek, které Vám usnadní práci, udělají Vaše školení nezapomenutelné, budou bavit Vás i Vaše účastníky a pomohou Vám snadněji získávat a udržet si účastníky kurzů. Začínáme již v srpnu. Jako lektory kurzů, kteří pro Vás budou inspirací a motivací, jsme vybrali Vás - ty, kteří u nás roky školíte a Vaše vědění a umění může být přínosem a obohacením samotné pozice a práce lektora. Některé akce budou více vzdělávací a jiné trochu více relaxační a zábavné. Akce jsou zaměřeny hlavně na lektory, ale přihlásit se mohou i ostatní.