Všechno uděláme za vás!

Chcete své klienty pohostit během kurzu, školení nebo workshopu a nechcete se o nic starat? Ať jste malá nebo velká skupina, nechte to na nás! Na Vás zůstane pouze výběr z naší nabídky, případně stanovení maximální částky, za kterou chcete catering pořídit. Našimi dodavateli jsou vyhlášená okolní pekařství, bageterie a bistra.

Sladkosti - 30 Kč/ks

Těch je opravdu hodně ... Míša řezy s tvarohem a čokoládou, svěží ovocný koláč, babiččina mramorová bábovka, maminčin ovocný koláč, domácí perník s marmeládou, čokoládovník, tvarohový koláč s meruňkami, špaldový koláč s pomeranči a medem, kokosový řez, hraběnčin řez, větroplach, orlický šáteček s tvarohem, povidly anebo oříšky.

Svačinky - 30 Kč/ks

Tady je v nabídce domácí pečivo se slunečnicovým semínkem, zeleninou a šunkou nebo vegetariánská varianta, takže domácí pečivo se slunečnicovým semínkem, zeleninou a sýrem anebo domácí vícezrnné pečivo s rajčaty a mozzarellou.

Chlebík - 25 Kč/ks

Speciálně s láskou připravený domácí Antonínův chléb, který můžete mít s tuňákovou pomazánkou, škvarkovou pomazánkou nebo vajíčkovou pomazánkou a velmi oblíbený je i chléb s řepnou pomazánkou s křenem.

Saláty - 45 Kč/ks

Jako lehký oběd můžete mít kuskus se zeleninou a sýrem, cizrnový salát se sušenými rajčaty a balkánským sýrem, salát z červené čočky a zeleniny, salát z klasické zelené čočky, carpaccio z červené řepy nebo lehký těstovinový salát (porce 200 ml).

Bezlepkové svačinky

Bezlepková varianta? Ano, i tu pro vás máme! V nabídce je pohankový mrkvový koláč, pohankový perník, bezlepková bábovka nebo rýžová bábovka, rýžový koláč s pudinkem. Ceny od 35 Kč/ks. Další bezlepková nebo veganská nabídka na dotaz :-).

Šneci - 35 Kč/ks 

Ke svačině nebo jako lehký oběd je tady i zapečený šnek z listového těsta, který je poctivě plněný těmi nejlepšími surovinami. V nabídce je šnek se slaninou a sýrem a nezapomněli jsme ani na vegetariány, pro které můžete vybrat šneka se sýrem a olivami.

Ovocné mísy

Připravíme vám výběr toho nejšťavnatějšího ovoce. Nejčastěji to jsou mandarinky, banány, jablka, hroznové víno a v létě i nějaká ta jahoda, švestka nebo meruňka. Malá ovocná mísa je za 100 Kč a velká ovocná mísa za 200 Kč.

Boxík bagetek - 480 Kč/boxík

Plněné bagetky poslouží jako svačina nebo jako příloha k lehkým salátům. Boxík bagetek obsahuje 16 ks (cena 30 Kč/ks) a na výběr jsou tyto boxíky: MIX BOX (4x caprese, 4x caesar, 4x šunka-sýr, 4x tuňák-vejce), VEGE BOX (4x caprese, 4x vejce-ředkvička, 4x tuňák-vejce, 4x losos), MASO BOX (4x šunka, 4x pastrami, 4x roastbeef, 4x caesar). 

Týdenní menu

Protože někdy je těžší vybrat si z více možností, připravujeme pro vás na každý týden základní menu, ze kterého si můžete objednat libovolné množství sladkostí, slaností nebo salátů již od 2 porcí. Ti z vás, kteří v týdenní nabídce nenajdou to, co jim u nás chutná, si mohou oblíbené dobroty objednat a to v minimálním počtu 6 porcí. Cena za celé menu pro 1 osobu je 105 Kč.

21.1. - 27.1.2019

Čokoládovník co chutná jako brownies Zapečený listový šnek se sýrem a slaninou Kuskus se zeleninou a sýrem

28.1. - 3.2.2019

Tvarohový koláč zdobený meruňkami Domácí svačinka s mozzarellou a rajčaty Těstovinový salát se zeleninou

4.2. - 10.2.2019

menu připravujeme 🙂