Během školení je třeba se posilnit!

Catering podle vašich představ

Nezáleží na tom, jestli k nám přijdete na hodinu nebo na celodenní kurz. Tak jako tak se vám postaráme o ten nejlepší catering.

Jednotlivé varianty, které jsme pro vás připravili, spolu můžete libovolně kombinovat. Objednávku udělejte společně s rezervováním místnosti. Pokud se velikost vaší akce vyvíjí, catering je možné objednat i později emailem. Abychom stihli ulovit ty nejlepší suroviny, potřebujeme mít vaši objednávku minimálně 48 hodin před termínem konání vaší akce.

Ani se vás neptáme, jestli si dáte vodu. Automaticky k jakémukoliv pronájmu odstanete karafu s vodou a v tom nějaké to sezónní ovoce. Pokud jste si objednali režim pronájmu profi, zajistili jste si neomezenou spotřebu kávy a čaje - pro menší skupiny funguje jako individuální obsluha v kavárně a pro větší skupiny formou konviček.

Svačinky

Dát si ke svačině něco poctivého a chutného je důležité! Vyberte si něco z naší pestré nabídky. Všechny dobroty jsou čerstvé a s láskou nachystané. A dobroty máme i bezlepkové, vegetariánské a vždycky něco seženeme i pro vegany  🙂

Obědy

Kde si blízko dát chutný oběd, který nezruinuje peněženku? Jít se v poledne osvěžit ven, to bývá docela dobrý nápad! V nejbližším okolí najdete spoustu restaurací, kde vám rádi uděláme rezervaci. Některé restaurace nabízí denní menu i do 100 Kč.

Kalkulace

Napište si o kalkulaci cateringu na vaši akci

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Pravidla zpracování a ochrany osobních údajů