Máme něco, co jinde neochutnáte!

Eva Goldmannová
Eva Goldmannová
Catering guru :-)

Chytrý catering aneb naučíme vás správně jíst!

Už máte dost stále stejných sušenek v zasedačce, chlebíčků na firemním meetingu, nebo rychlého anebo žádného občerstvení na seminářích, kurzech a jiných vzdělávacích akcích? Znáte brain food svačinky, po kterých vám to bude pálit? Speciálně u nás  si můžete přát místo klasického cateringu trošku jiné občerstvení, které je v souladu s moderním svěžím prostředím vzdělávacích prostor. Brain food svačinky jsou chytré i v tom, že vám nezruinuje zdraví ani rozpočet, tak si o něj kdykoliv napište!

BRAIN FOOD svým složením odpovídají tomu, co organismus potřebuje v průběhu vzdělávacích aktivit. Podporují maximální soustředění a schopnost udržet pozornost, dodávají energii pro mozek a zohledňují skutečnost malé fyzické aktivity během školení, ale nebojte se - rozhodně nebudete mít hlad:-). Buďte pro své klienty atraktivní a vyzkoušejte občerstvení, které bude jiné - pěkné na pohled, bude chutnat a prostě vás a vaše klienty bude bavit.

SLANOSTI, 30 Kč za porci
Více informací
OVOCNÁ MÍSA, 100 nebo 200 Kč
Více informací
SLADKOSTI, 30 Kč za porci
Více informací
CELODENNÍ MENU, od 105 Kč
Více informací
SALÁTY, 45 Kč za porci
Více informací
SPECIÁLNÍ PŘÁNÍ, zavolejte Evě - 739 816 197

Týdenní menu

Protože někdy je nejtěžší vybrat si z více možností, připravujeme pro vás na každý týden základní menu, ze kterého můžete objednat libovolné množství sladkostí, slaností nebo salátů. Např. si dáte saláty a tousty, nebo jenom sladkost ke kávě:-). Ti z vás, kteří v týdenní nabídce nenajdou to, co jim u nás chutná, si mohou oblíbené jídlo objednat, ale v minimálním počtu 6 porcí.

22.1. - 26.1.2018

sladkost - pohár s rýžovým pudinkem slanost - tortila s cizrnovou pomazánkou těstovinový salát se zeleninou

29.1. - 2.2.2018

sladkost - domácí makovec s hrozinkami slanost - tortila s křenovou pomazánkou čočkový salát se šunkou

5.2. - 9.2.2018

sladkost - rýžový nákyp s ovoc.tvarohem slanost - tortila se sýrem a špenátem fazolkový salát s balkánským sýrem

Abychom stihli dát do nákupního košíku ty nejlepší suroviny, dodržujeme tato pravidla:

Výběr cateringu

Jednotlivé varianty, které jsme pro vás připravili, spolu můžete libovolně kombinovat. K jednotlivým variantám se vztahují minimální počty vaší objednávky. Po rozkliknutí variant uvidíte ještě další možnosti, ze kterých můžete vybírat. Nevíte-li, kterou možnost vyzkoušet, můžete to nechat na nás.

Včasná objednávka

Objednávku BRAIN FOOD svačinek udělejte společně s rezervováním místnosti. Pokud se velikost vaší akce dynamicky vyvíjí, catering je možné objednat i později emailem. Abychom stihli ulovit ty nejlepší suroviny, potřebujeme mít objednávku minimálně 48 hodin před termínem konání vaší akce.

Nápoje

Ani se vás neptáme, jestli si dáte vodu! K jakémukoliv pronájmu dostanete karafu s vodou a v tom nějaké to sezónní ovoce. Pokud jste si objednali režim pronájmu profi, zajistili jste si neomezenou spotřebu kávy a čaje - pro menší skupiny funguje jako individuální obsluha v kavárně a pro větší skupiny formou konviček na kávu a čaj.

Ať víte, proč to jíte ...

Dodavatelem našeho chytrého cateringu je lety zkušená Eva Goldmannová. Občerstvení připravuje z pečlivě vybraných a kvalitních surovin a s velkou láskou tak, aby vše bylo maximálně čerstvé. Každá brain food svačinka má svůj příběh, který prozradíme vám i vašim klientům vždy před zahájením vaší akce. Tak pojďte a odlište se s námi od ostatních a ukažme tak společně vašim klientům, že o ně pečujete. Odpočiňte si chvíli od lektorování a pochutnejte si na občerstvení při krátké přednášce o tom, co právě jíte. Krátkou přednášku vám v rámci vaší akce ráda udělá naše Eva.

Fakturace za catering

Za objednaný BRAIN FOOD catering vám bude fakturovat přímo Eva Goldmannová. Objednávky ale můžete posílat přes nás - přímo s rezervací pronájmu místnosti. Za občerstvení nejsou přijímány platby v hotovosti a platba probíhá na fakturu placenou převodem z účtu. Informace o složení dobrot a alergenech dostanete přímo u Evy.

Kam zajít na oběd?

Jít se v poledne osvěžit ven, to bývá docela dobrý nápad! V nejbližním okolí najdete tyto restaurace. Restaurace jsme seřadili podle vzdálenosti od té nejbližší. Pro další inspiraci k obědu se můžete podívat na meníčka.

Blog naší Evy