+420 602 272 405

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Pracovní, vzdělávací a školicí centrum k pronájmu s vlastní recepcí, cateringem a doplňkovými službami.

Kurzy & semináře & přednášky & workshopy & networkingové akce & školení & firemní akce & konference & pracovní schůzky & koučink & konzultace

Pondělí až neděle

Místnosti až pro 25 osob

Pronájem od 140 Kč/hod.

Catering

LCD TV/projektor

Doplňkové služby

Wi-Fi/LAN

Služby recepce

Kapacita místnosti je až 6 osob. Místnost se hodí na pracovní schůzky, pro menší skupinové akce nebo je oblíbená mezi kouči.
Kapacita místnosti je až 20 osob. Místnost má variabilní uspořádání buď se stoly, divadlo a nebo kruh. V blízkosti je cateringový bar.
Kapacita místnosti je až 10 osob. Místnost se hodí na pracovní jednání, pro střední skupinové akce a je oblíbená jako jazyková učebna.
Kapacita místnosti je až 6 osob. Místnost se hodí na pracovní schůzky, pro menší skupinové akce nebo je oblíbená mezi kouči.
Kapacita místnosti je až 10 osob. Díky širokému stolu je místnost využívaná na kurzy s PC, pro střední skupinové akce nebo jako jazyková učebna.
Kapacita místnosti je až 25 osob. Místnost má variabilní uspořádání buď se stoly, do "U", jako divadlo a nebo kruh. Součástí je i funkční krb.
Kapacita místnosti je až 4 osoby. Koučovna je ideální nejen pro kouče, ale i terapeuty, konzultanty a menší pracovní schůzky.
Kapacita místnosti jsou 4 osoby. Místnost se hodí na pracovní schůzky, individuální konzultace nebo je oblíbená mezi kouči. Součástí je sedačka.
Kapacita místnosti jsou 4 osoby. Místnost se hodí na pracovní schůzky, individuální konzultace nebo je oblíbená mezi kouči.
Kapacita místnosti je až 15 osob. Místnost má variabilní uspořádání buď se stoly, jako škola, divadlo a nebo kruh. Součástí je i kuchyňka.

Parkování

Chceme vám říct pár důležitých informací na cestu ... najdete je tady.

Otevírací doba

Pondělí až čtvrtek 8.30 - 19.30 hod. a pátek 8.30 - 16.00 hod., jiné časy a víkendy a státní svátky dle dohody. Provozní dobu na aktuální měsíc (den po dni) najdete vždy na našem FACEBOOKU.

Aktuality

Co je u nás nového?

Rychlá rezervace

Pokud jste u nás jako doma, je tu možnost rychlé rezervace. Jako nováček spíše oceníte pomalejší seznámení se s námi na stránce Místnosti.

Mám zájem o rezervaci místnosti

Reference

První zákazník k nám přišel na konci léta 2011 a je s námi dodnes! Od té doby skupina lektorů, koučů a vzdělávacích firem, kteří u nás školí a pracují, přesáhla počet 600.

Kde nás najdete

Klimentská 1443/50, Praha 1
+420 602 272 405
rezervace@pronajemklimentska.cz