+420 602 272 405

Rezervujte si jednoduše svůj termín v připraveném formuláři.

Plánujete nějakou akci? Ozvěte se nám a naplánujeme ji společně. Už máme nějaké ty zkušenosti a rádi vám něco půjčíme, s něčím poradíme a můžete sdílet vaši akci. Bude-li to v našich silách a možnostech, rádi se také nadchneme pro vaše nové nápady i netypická přání.

Pusťme se do toho společně! Rezervujte, kalkulujme...

Obsazenost každé místnosti, kterou si můžete pronajmout, pro vás postupně připravujeme na stránce \"pronájem\" přímo pod fotkou místnosti. Už teď tam najdete viditelnou obsazenost místnosti Citrón, která je velmi oblíbená mezi kouči.

Pravidla pro rezervace si můžete přečíst na stránce \"místnosti\". Po rezervaci místnosti od nás čekejte ještě email s potvrzením rezervace. Jestli se chcete na něco zeptat, zavolejte recepčním.

Chápeme, že život je někdy plný nečekanných změn. Když budete potřebovat svoji rezervaci změnit, dejte nám to prosím vědět co nejdříve. Jsou totiž nějaké situace, na které se vztahují storno poplatky a ty najdete také na stránce \"pronájem\".

Pokud jste u nás noví, a že my máme nováčky moc rádi ;-), zkuste formulář \"kalkulace pronájmu\". Otázky v něm vás navedou ke všemu, co je potřeba naplánovat.

Těšíme se na VÁS!

aktuality, novinky a akce

můžete denně sledovat na našem FB