Kanceláře

Potřebujete víc než jen hodinový pronájem?

V širším historické centru Prahy 1, před Ministerstvem Dopravy, v blízkosti Petrské věže, nabízíme k pronájmu částečně vybavené kanceláře v prvním a druhém patře vzdělávacího centra. Pracovní, vzdělávací a školící centrum k pronájmu s vlastní recepcí, cateringem a doplňkovými službami je v místě s perfektní občanskou vybaveností - restaurace, obchody, metro, tramvaje, vše dostupné v docházkové vzdálenosti. V blízkosti se nachází obchodní domy Florentinum a Palladium. Práce v centru pro náročné. Kanceláře prošly v roce 2017 rekonstrukcí. V domě jsou k dispozici služby recepce, vysokorychlostní internet, bezpečností služby, hodinový pronájem zasedacích místností, catering a mnohé další služby.

Aktuálně k dispozici 

Ateliér A.1 - volné od 06/2019. Částečně vybavené 1+1 s rozlohou přibližně 22 m2 v přízemí. Okna jsou situována do dvora. Kancelář je s obsluhou recepce. Cena měsíčního pronájmu je 9.900 Kč + energie a služby. Nejsme plátci DPH.

Máte zájem o prohlídku?

Napište nám své otázky, které budou zodpovězeny v případě pozvání na prohlídku. Prosíme, uveďte také obor svého podnikání.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Pravidla zpracování a ochrany osobních údajů

Důležité poznámky:

Rádi Vás pozveme na prohlídku nabízené kanceláře k podnájmu. Prosíme vás o vaše představení vyplněním výše uvedených informací. Vámi poskytnuté odpovědi si pročteme a podle pořadí zájemců vás budeme kontaktovat.

V případě, že chcete kancelář dále podnajímat nebo jinak využívat než je její účel, anebo jste realitní kancelář (se kterou nemáme písemnou smlouvu), rádi bychom upozornili, že o jakékoliv zprostředkovatelské služby nebo nabídky nemáme zájem. Přímo zastupujeme majitele při administraci sjednávání a zajišťování prohlídek kanceláří a následných termínů osobních schůzek s vybranými vážnými zájemci.

Jakékoliv osobní informace nezpracováváme. Pracujeme v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů a nám poskytnutá data slouží výhradně k navázání kontaktu s kvalitními zájemci a informace nejsou jakkoliv dále zpracovávány nebo předávány.