Kanceláře

V širším historickém centru Prahy 1, před Ministerstvem Dopravy, v blízkosti Petrské věže nabízíme k pronájmu částečně vybavené kanceláře v prvním a druhém patře vzdělávacího centra.  Pracovní, vzdělávací a školící centrum k pronájmu s vlastní recepcí, cateringem a doplňkovými službami je v místě s perfektní občanskou vybaveností -  restaurace, obchody, metro, tramvaje, vše dostupné v docházkové vzdálenosti. V blízkosti se nachází obchodní domy Florentinum a Palladium. Práce v centru pro náročné. Kanceláře prošly v roce 2017 rekonstrukcí. V domě jsou k dispozici služby recepce, vysokorychlostní internet, bezpečnostní služby, hodinový pronájem zasedacích a školících místností, catering a mnohé další služby.

Aktuálně volné kanceláře k pronájmu:

Kancelář 1.B - VOLNÁ od 8/2018

Částečně vybavená kancelář s rozlohou přibližně 20 m2 v 1.patře. Okna kanceláře jsou situována do klidné vedlejší Helmovy ulice. Kancelář je s obsluhou recepce. Cena měsíční pronájmu je 7.900 Kč + energie a služby. Nejsme plátci DPH.

V případě zájmu o prohlídku kanceláře, prosíme o krátké představení také vás: 

Důležité poznámky:

Rádi Vás pozveme na prohlídku nabízené kanceláře k podnájmu. Prosíme vás o vaše představení vyplněním výše uvedených informací. Vámi poskytnuté odpovědi si pročteme a podle pořadí zájemců vás budeme kontaktovat.

V případě, že chcete kancelář dále podnajímat nebo jinak využívat než je její účel, anebo jste nebo realitní kancelář (se kterou nemáme písemnou smlouvu), rádi bychom upozornili, že o jakékoliv zprostředkovatelské služby nebo nabídky nemáme zájem. Přímo zastupujeme majitele při administraci sjednávání a zajišťování prohlídek kanceláří a následných termínů osobních schůzek s vybranými vážnými zájemci.

Jakékoliv osobní informace nezpracováváme. Pracujeme v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů a nám poskytnutá data slouží výhradně k navázání kontaktu s kvalitními zájemci a informace nejsou jakkoliv dále zpracovávány nebo předávány.